• Üle 25€ ostudele TASUTA TRANSPORT
  • 14 päevane tasuta tagastusõigus
  • Klienditeenindus +372 58587772

Üldiselt

Kättetoimetamise aeg kõikidel transpordiviisidel: kinnitatud tellimused saadame välja samal päeval peale tellimuse fikseerimist Urn.ee poolt. Osadele toodetele kehtib pikem kättetoimetamise aeg, mis on kirjas vastava toote juures.

Samas tellimuses olevad erinevate tarneaegadega tooted saavad tellimuse kinnitamisel lõpliku tarneaja just kõige pikema ooteajaga toote järgi. 

Urn.ee jätab endale õiguse erinevate tarneaegadega toodete tellimusi poolitada ning tarnida neid mitmes jaos.   

Urn.ee ei vastuta Kaupade kohaletoimetamise viivituse ja tekkinud arusaamatuste eest juhul, kui need on tingitud Kasutaja poolt tellimuse vormistamisel esitatud andmete ebatäpsusest või ebaõigsusest

Kataloogi hinnad on eurodes. Hinnad ei sisalda käibemaksu.

Kättetoimetamine Omniva pakiautomaatide kaudu

Omniva pakiautomaadid on Baltikumis ainulaadne välitingimustes kasutatav pakiautomaat. Omniva pakiautomaadid on alati avatud ja asuvad hea ligipääsuga käidavates kohtades. Paki vastuvõtmiseks kulub vaid 15 sekundit ja pakiautomaati on kasutada sama lihtne kui pangaautomaati. Ööpäevaringse videovalvega pakiautomaatidel on kõige varasem hommikune ja kõige hilisem õhtune täitmine ja tühjendamine. 
Kauba saabumisel saadetakse Sulle SMS ja/või e-kiri, milles on kirjas pakiautomaadi asukoht, uksekood, tagastuskood ja hoiutähtaja lõpp. Paki vastuvõtmiseks sisesta puutetundlikule ekraanile uksekood ja võta pakk avanenud kapist välja. Lunamakse korral tuvasta oma isik ID-kaardiga ning tasu paki eest kaardimaksega.

Täpsem info:https://www.omniva.ee/era/kaart/asukohad). Saatekulu: Tellitud paki kättetoimetamine Omniva pakiautomaati on tasuta.

 

Kättetoimetamine Itella SmartPOSTI kaudu

Itella SmartPOSTi pakiautomaadid on iseteeninduslikud postkontorid, mis on paigaldatud erinevatesse kaubanduskeskustesse üle Eesti. Pakiautomaati mahuvad saadetised, mille mõõtmed koos pakendiga on maksimaalselt 60x60x60cm. Juhul kui paki mõõtmed on suuremad, siis saadetakse see Eesti Posti kulleriga koju. Kauba kättesaamiseks saate valida Teile kõige sobivama pakiautomaadi (täpsem info http://www.smartpost.ee/eteenindus/kiosks või telefoni 611 5511). Tellitud tooted toimetatakse Teie poolt valitud pakiautomaati hiljemalt 2 päeva jooksul pärast tellimuse fikseerimist Urn.ee poolt. Kui pakk jõuab Teie poolt valitud pakiautomaati, saadetakse koheselt Teie mobiilile vastava sisuga sms ja soovi korral ka e-mail. Sõnum sisaldab infot paki saabumise, automaadi asukoha ja lahtiolekuaegade kohta ning personaalset uksekoodi, mille sisestamisel automaadi puutetundlikule ekraanile ja vajadusel paki eest kaardimaksega tasudes, saate paki automaadist kätte. Juhul kui tellitud kaupu ei ole võimalik koheselt ühe saadetisena väljastada, saadab Urn.ee kauba mitme saadetisena ehk järeltellimusena. Järeltellimuse eest ei tasu tellija saatekulu. Saatekulu: Tellitud paki kättetoimetamine Itella SmartPOSTi pakiautomaati on tasutaNB! Kui tellisite paki SmartPosti aga see sinna mõõtmetelt ei mahu, saadame paki koju Eesti Posti kulleriga samuti tasuta.

 

Kättetoimetamine Eesti Posti postkontori kaudu

Kui pakk jõuab postiasutusse, saadetakse Posti poolt Teile saadetise saabumise teade, mille alusel saate paki teatel olevast postiasutusest välja osta. Juhul kui tellitud kaupu ei ole võimalik koheselt ühe saadetisena laost väljastada, saadab Urn.ee tellitud kauba mitme saadetisena ehk järeltellimusena. Järeltellimuse eest ei tasu tellija saatekulu.

Saatekulu: Eesti Posti postkontorisse on tasuta (kui ei ole märgitud teisiti raskekaalulise toote juures).

 

"Tulen ise järele" transpordiviisi korral

Võimalik on tulla pakile ise järele Urn.ee (SMN007 OÜ) lattu, Asula 3, 11312, Tallinn. Avatud tööpäevadel 8-17. 

Kui olete valinud ise järele tulemise transpordiviisi, siis saadame paki valmisolekust laos teate e-mailile ja smsi ning helistame üks päev enne paki hoidmise tähtaja lõppu. Pakki hoitakse väljastuspunktis 1 nädal. Väljaspool lahtiolekuaegasid pakke ei väljastata.

Tellimuse eest peab olema tasutud juba enne järele tulemist. Laos kohapeal tasuda ei ole võimalik.
Väljastustasu: 0.00 €.